- PHILIPS

Цена
€16 98 / 33 21 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips Daily Collection HR2738 - Citrus press - 0.5 litres - 25 W - Star white
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Juice jug
Juice jug providing great capacity for juice making. - Spout design
No dripping with its spout design. - Cord storage
Save space with the handy cord storage system under the housing. - Compact design
Thanks to its compact design, the juicer fits nicely on your kitchen counter. Shall you need to store it, it occupies minimal space. - All parts are dishwasher safe
All removable parts can be cleaned in the dishwasher.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Citrus press |
| Capacity | 0.5 litres |
| Dishwasher Safe | Removable parts |
| Colour | Star white |
| Body Material | Plastic |
| Features | Non-slip feet, non-drip pouring lip |
| Function & Settings | Reverse function |
| Miscellaneous | |
| Exterior Features | Non-slip feet, cord compartment |
| Power | |
| Power Consumption | 25 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50/60 Hz |
| Cord Length | 1.2 m |
| Cord Storage | Yes |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Citrus press |
| Marketing Description | With this citrus press you can easily prepare delicious homemade citrus juice. Thanks to its compact design it can easily be stored and all parts are dishwasher safe which will save you time washing up. |
| Colour | Star white |
| Product Features |
|
| Features | Non-slip feet, non-drip pouring lip |
| Power Consumption | 25 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50/60 Hz |
| Cord Length | 1.2 m |
| Capacity | 0.5 litres |
| Dishwasher Safe | Removable parts |
| Body Material | Plastic |
| Function & Settings | Reverse function |
| Exterior Features | Non-slip feet, cord compartment |
| Cord Storage | Yes |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | За цитруси |
| Мощност (W) | 25 W |
| Обем на каната за сок (L) | 0.5 L |
| Обем на контейнера за отпадъци (L) | 0.5 L |
| Брой скорости (count) | 1 |
| Диаметър на отвора за плодове (mm) | 60 mm |
| Реверсивна функция | Да |
| Система против капане | Да |
| Части за съдомиялна | Да |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.00кг |
PHILIPS Преса за цитруси Daily Collection HR2738/00
Насладете се на прясно изцеден сок всяка сутрин с пресата за цитруси Philips Daily Collection. Функцията за автоматично реверсиране извлича максимум сок, а компактният дизайн и съхранението на кабела я правят идеална за всяка кухня.
Ключови Предимства
- Автоматично реверсиране — Конусът се върти в двете посоки за максимално извличане на сок.
- Лесна за почистване — Свалящите се части са подходящи за съдомиялна машина.
- Компактно съхранение — Вграден навивач за кабела поддържа плота подреден.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | За цитруси |
| Мощност (W) | 25 W |
| Обем на каната за сок (L) | 0.5 L |
| Реверсивна функция | Да |
| Система против капане | Да |
| Части за съдомиялна | Да |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Philips Преса за цитруси Daily Collection HR2738/00
- Кана за сок (0.5 L)
- Капак против прах
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





